Norite išsinuomoti verslo boksą? Susisiekite!
Post banner

Profesionalią sportinę karjerą jau baigusi lengvaatletė, trišuolininkė Jolanta Verseckaitė – geras įrodymas, kad sporte įgytos savybės yra neįkainojamos ir verslo pasaulyje. Sportuojant išugdytas atkaklumas, disciplina ir gebėjimas atsitiesti po nesėkmių tapo tvirtu pagrindu kuriant kūrybinių erdvių nuomos verslą.

Nuo sporto arenų iki kūrybinės erdvės 

Dešimtmetį profesionaliam sportui atidavusi J.Verseckaitė patikina, kad sportas jos gyvenime vis dar užima svarbią vietą – pasikeitė tik forma. „Judėjimas išliko neatsiejama kasdienybės dalimi – tai tapo natūraliu gyvenimo būdu. Man patinka bėgimas, jėgos treniruotės, atsipalaidavimui – joga. Taip pat mėgstu žaidybinius sportus – padelį ir tenisą. Vasarą papildomai įtraukiu ir važiavimą dviračiu“, – pasakoja ji. Savidisciplina, nuoseklumas ir atkaklumas, įgyti trišuolio sektoriuje, dabar atsispindi ir pašnekovės versle. „Sportas man nėra tik praeities etapas ar gyvenimo palydovas – tai tvirtas pagrindas, kuris formavo mano požiūrį, darbinius įpročius“, – pažymi J.Verseckaitė. Sprendimas pasitraukti iš profesionalaus sporto brendo palaipsniui. Artėjant trisdešimtmečiui, sportininkei atsirado natūralus poreikis ieškoti naujų prasmių. Gimus vaikams, J.Verseckaitei teko atsitraukti nuo anksčiau įkurtos sporto studijos veiklos, o vėliau, stebint aplinką ir bendradarbiaujant su kūrėjais, kilo idėja įkurti savo daugiafunkcinę kūrybinę erdvę.

„Mano įkurta sporto studija moterims sėkmingai veikė daugiau nei dešimtmetį. Ten kviesdavau moteris prisijungti prie įvairių treniruočių, tokių kaip Ballet Body Workout, Body Design, Power Yoga ir kt. Treniruotes vedžiau pati, kartu su kitais puikiais treneriais. „JV sporto studija“ veikė Vingio parko estradoje – pačioje parko širdyje. Būtent tada ir pastebėjau, kad rinkoje trūksta estetiškų ir lengvai pritaikomų erdvių, tinkamų fotosesijoms, tinklalaidėms ar treniruočių įrašams“, – pasakoja J.Verseckaitė. Nors turėjo minčių ir apie kitokias verslo kryptis, universalios kūrybinės erdvės įkūrimo idėja ją įkvėpė labiausiai.

Nuo sporto studijos – prie kūrybinės erdvės

Ieškodama tinkamų patalpų, kur galėtų savo verslo idėją įgyvendinti, J.Verseckaitė atrado „Nordspace“ – išmanių verslo patalpų vystytoją Lietuvoje. „Inovatyvūs „Nordspace“ verslo boksų sprendimai iš karto įkvėpė minčių apie tai, kas galėtų vykti šioje naujoje vietoje“, – pasakoja verslininkė.

„Nordspace“ siūlo išmanias verslo erdves – tai 40–90 kv. metrų daugiafunkcinės patalpos, pritaikomos biuro, gamybos, sandėliavimo ar bet kuriai kitai veiklai ir lengvai valdomos per mobiliąją programėlę – taip galima reguliuoti apšvietimą, prieigą, saugumą. „Tai padeda sutaupyti laiko ir kaštų, be to, tokios erdvės tinka verslo startui be didelių investicijų“, – papildo Jolanta. 

Apžiūrėjusi „Nordspace“, J.Verseckaitė nusprendė būtent čia įkurti daugiafunkcinę kūrybinę erdvę – „Rooom“ studiją, kuri išsiskiria itin patogiu nuotoliniu valdymu ir veikia visą parą: „Studiją išsinuomavę klientai gali lengvai atvykti jiems tinkamu metu, o aš vos vienu mygtuko paspaudimu programėlėje galiu jiems atidaryti ar uždaryti vartus bei duris. Taip pat prie pastato įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, tad klientai gali privažiuoti arti ir patogiai išsikrauti įrangą ar kitus jiems reikalingus kūrybai daiktus. Be to, „Rooom“ patalpose yra visa reikalinga įranga tiek profesionalioms fotosesijoms, tiek tinklalaidžių įrašymui“, – sako J.Verseckaitė.

Buvusios sportininkės Vilniuje, Pilaitėje įkurta kūrybinė erdvė „Rooom“ yra ypatinga savo lankstumu, funkcionalumu ir estetika. Ji suformuota taip, kad būtų lengvai pritaikoma prie įvairių turinio kūrėjų ar menininkų poreikių, ir klientų yra nuomojama fotosesijoms, treniruočių vaizdo įrašams, tinklalaidėms bei kitiems kūrybiniams projektams. 

„Manau, kad ši vieta po truputį tampa ne tik funkcine darbo erdve, bet ir socialine, bendruomenine platforma“, – pasakoja pašnekovė, kalbėdama apie vis labiau „sulimpančią“ „Nordspace“ verslininkų bendruomenę.

Patarimai pradedantiems verslą

Kaip ir daugeliui pradedančiųjų verslininkų, Jolantai teko susidurti su nežinomybe – nuo finansų iki rinkodaros. „Vienas iš iššūkių – rasti balansą tarp kūrybos ir verslo logikos“, – pripažįsta ji. Tačiau sporte išsiugdyti įgūdžiai padėjo įveikti sunkumus: gebėjimas dirbti nuosekliai, spręsti problemas ir nepasiduoti po pirmųjų nesėkmių. Pašnekovė pabrėžia, kad pradedant savo verslą svarbu nebijoti ieškoti pagalbos. 

„Sportas išmoko nebijoti darbo, atkakliai siekti tikslo net tada, kai sunku ar nesimato greito rezultato. Taip pat – greitai atsistoti po nesėkmės ir nepriimti jos asmeniškai. Šios savybės versle yra itin vertingos“, – dalijasi J.Verseckaitė. 

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/buvusi-profesionali-lengvaatlete-j-verseckaite-versle-reikia-drasos-ne-tik-pradeti-bet-ir-kantrybes-testi-231-2477594