Norite išsinuomoti multifunkcinį boksą? Susisiekite!

Kodėl verta rinktis Nordspace?

Nordspace siūlo šiuolaikiškas patalpas, pritaikomas visiems verslo poreikiams ir skirtingoms veikloms.

Patogiai užsiimkite savo veikla išmaniose patalpose

Kiekvienas iš Nordspace boksų turi trifazį elektros įvadą, nuotekas ir kitus patogumus, o išmanioji programėlė leidžia matyti svarbiausią informaciją bei valdyti patalpas nuotoliu.

 • Nuotekos ir trifazė elektra
 • Elektromobilių krovimo stotelė
 • Individuali apskaita
 • Signalizacijos ir durų valdymas išmaniuoju

Aptarnaukite klientus moderniose patalpose

Apatinis bokso aukštas skirtas sandėliavimui, gamybai ar kitai jūsų veiklai, o antresolę galėsite įrengti kaip kabinetą administraciniam darbui ar klientų priėmimui.

 • Antresolė
 • Šildymas ir vėdinimas
 • Pastato administravimas
 • Saulės panelės

Lengvai pristatykite bei saugokite prekes ar įrangą

Saugomoje komplekso teritorijoje kiekvienas boksas turi atskirą stovėjimo vietą, o pro aukštas garažo duris patogu paimti įrangą bei prekes tiesiai iš patalpos.

 • Stovėjimo vieta
 • Įvažiavimas į patalpą
 • Vaizdo stebėjimas ir signalizacija
Place

Kas yra verslo boksas?

Tai standartizuota, tačiau lanksčiai įvairiems verslo poreikiams pritaikoma 42 - 90 m2 patalpa. Pagrindinis boksų išskirtinumas - jų visapusiškas patalpos valdymas nuotoliu, užtikrintas saugumas ir mažesnė administravimo našta.

Vieta, kur viskuo už tave pasirūpinta

Tai šiuolaikiškai įrengtos, administruojamos ir standartizuotos patalpos - prieš įsikeliant į boksą, jį galima pritaikyti savo reikmėms, tačiau jam tikrai nereiks kapitalinio remonto ar kiauro stogo taisymo.

Vieta, kur telpa visos tavo veiklos

Boksą apibrėžia ne administracinė, sandėliavimo ar gamybinė paskirtis, bet galimybė vienoje patalpoje suderinti visus šiuos poreikius - tai patalpos, kurios prisitaiko prie tavo verslo.

Išsirink tinkamiausią lokaciją savo poreikiams

Mūsų kompleksai įsikūrę patogiose vietose šalia tranzitinių kelių - išsirink tinkamiausią sau.

Ypatingi pasiūlymai

Super pasiūlymas

Pasirašiusiems metų nuomos sutartį DOVANOJAME pirmus du mėnesius


Telefono nr. +370615 95700
El paštas: info@nordspace.lt

Place

Šiuolaikiškos patalpos verslui, darbui ir pomėgiams

Išmanumas ir saugumas

Visos Nordspace patalpos stebimos vaizdo kameromis, turi individualią komunalinių paslaugų apskaitą, o duris galima valdyti nuotoliu išmaniajame telefone.

Individuali apskaita

Mokėkite tik už tai, ką sunaudojote savo bokse - išmanūs skaitliukai fiksuoja jūsų vandens bei elektros sąnaudas, todėl kiekvieną mėnesį gausite sąžiningą sąskaitą.

Stebimi ir saugomi boksai

Nuolatinis vaizdo stebėjimas, aptverta teritorija, signalizacija su atskirais darbuotojų kodais - sekite patekimą į patalpą ir stebėkite, kas vyksta prie bokso bet kuriuo paros metu.

Bokso valdymas nuotoliu

Nuolatinis vaizdo stebėjimas, aptverta teritorija, signalizacija su atskirais darbuotojų kodais - sekite patekimą į patalpą ir stebėkite, kas vyksta prie bokso bet kuriuo paros metu.

Parsisiųskite programėlę dabar

Verslo bokse viskas parengta tavo veiklai ir įsikurti jame gali vos pasirašęs sutartį - jokių perteklinių formalumų ar remontų!

 • Vartų valdymas
 • Saugos kameros (teritorijos ir prie kiekvienos patalpos įėjimo)
 • Apsaugos signalizacija
 • Skaitiklių rodmenys
 • Temperatūros davikliai
Nordspace app Google Play Nordspace app Apple Store
Nordspace app

Atsiliepimai

Nordspace.lt buvo mano išsigelbėjimas pradėjus savo verslą. Jų verslo boxai yra ne tik modernūs ir funkcionalūs, bet ir labai lankstūs, atitinkantys mano poreikius. Įsivaizduoti, kad galiu nuomotis tokią patalpą ir be didelių išlaidų buvo neįtikėtinai palengvinantis veiksnys mano verslo pradžioje. Be to, aptarnavimas buvo nepriekaištingas - komanda visada pasiruošusi padėti ir atsakyti į klausimus. Rekomenduoju Nordspace.lt tiems, kurie ieško patogaus ir lankstaus būdo įsikurti su savo verslu!

-

Mano patirtis su Nordspace.lt buvo puiki. Verslo boxo nuoma buvo ne tik greita ir paprasta, bet ir labai efektyvi. Patogus internetinis užsakymo procesas padėjo man greitai ir lengvai rasti tinkamą patalpą mano verslui. Verslo boxas buvo švarus, tvarkingas ir gerai įrengtas, o patalpų kokybė atitiko mano lūkesčius. Be to, džiaugiausi profesionaliu ir draugišku aptarnavimu, kuris leido man jaustis patogiai ir užtikrintai. Ačiū, Nordspace.lt, kad padėjote man pradėti savo verslą sėkmingai!

-

Nordspace.lt nuoma buvo mano geriausias sprendimas, kurį padariau pradėdamas savo verslą. Verslo boxas, kurį nuomojau, buvo puikiai įrengtas ir atitiko visus mano poreikius. Patraukli kaina ir lankstūs nuomos sąlygos leido man greitai ir lengvai įsikurti be didelių finansinių įsipareigojimų. Taip pat noriu paminėti Nordspace.lt komandą, kuri buvo labai paslaugi ir atsakinga. Taip pat nustebino labai patogi mobili aplikacija ir išmanus patalpos valdymas!

-