Norite išsinuomoti multifunkcinį boksą? Susisiekite!
Post banner

Lietuvoje trūksta daugiafunkcinių patalpų

Augant lietuvių verslumui ir vis atsirandant naujiems, progresyviems startuoliams, pastebėjome, kad dažnai, tiek naujai įsikūrusios, tiek ilgėliau veikiančios įmonės, susiduria su veiklai tinkamų, nedidelių erdvių trūkumu. Ypač trūkta daugiafukcinių patalpų, kurias būtų galima naudoti ne tik kaip ofisą, bet ir kaip sandėliavimo, nedidelės gamybos ir tyrimų, prekių ekpozicijos ar elektoroninės prekybos erdvę,– komentavo Indrė Šalavėjienė įmonės „NordSpace“ rinkodaros direktorė.

Dauguma nedidelių ar individualia veikla užsiimančių įmonių, šiuo metu nuomojasi patalpas verslo centruose ar atskirose patalpose, kur nėra atskiro privažiavimo, todėl prekes reikia nešti laiptais, prekės netelpa pro duris ir pan. Nemažai įmonių  nuomojasi patalpas buvusių gamyklų ar netgi „sovietinių“ garažų teritorijose, kur sąlygos toli gražu nėra palankios jų vykdomai veiklai. Daugelio ofisai yra vienoje vietoje, o gamybinės patalpos kitoje – visa tai sukelia papildomų nepatogumų.

Nordspace pirmieji stato išskirtinio koncepto pastatus Lietuvoje

Matydami Lietuvos rinkoje tokį poreikį ir išsinagrinėję sėkmingus užsienio šalių pavydžius, nusprendėme pradėti vystyti šiuolaikišką ir modernų, išmaniosiomis technologijomis valdomą verso bei hobių parką – NordSpace, kurio statybos jau juda link pabaigos. Atidarymo data numatoma jau šių metų birželio mėnesį. Erdvių dydžiai siekia nuo 42 iki 70 kvardratinių metrų. Tikimės, kad jose įsikurs ne tik startuoliai ar jau egzistuojantys verslai, bet ir privatūs asmenys ir nedidelės draugų kompanijos, turinčios bendrų hobių: motociklai, dviračiai, automobiliai, metalo, medžio apdirbimas ir t.t. 

Valdymas per išmaniąją programėlę

Patalpomis bus ypač patogu dalintis, dėka išmaniosios valdymo programėlės,  kurioje bus galima suteikti prieigą naujiems vartotojams, stebėti kas ir kada pateko į patalpas, nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti signalizaciją, atidaryti ir uždaryti vartus, stebėti skaitiklių parodymus, apmokėti sąskaitą ir t.t. Toks programėlės fonkcionalumas ypač gali būti patogus įmonėms, gaminančioms prekes kitame mieste, ir norinčioms turėti prekių ekspoziciją Vilniuje, nes potencialius klientus galės į patalpas įleisti nuotoliniu būdu, viską stebint per vaizdo kameras. Taip pat nereikės vykti į vietą, kurjeriui atvežant ar norint pasiimti prekes.

Labai džiaugiamės, kad mūsų paklausos prognozės pasiteisino ir šiuo metu jau turime daugau nei 50 procentų  rezervuotų erdvių. Klientai itin įvairūs – nuo įmonių užsiimančių daržovių prekyba, sveikatingumo paslaugų teikimu iki saulės ekelktrinių ir GPS surinkimo.