Norite išsinuomoti multifunkcinį boksą? Susisiekite!
Post banner

Patalpų paieška smulkiesiems verslams neretai tampa tikru iššūkiu. Rasti tinkamas patalpas, leidžiančias suderinti skirtingus veiklos poreikius, užtrunka ne vieną mėnesį. Priimant galutinį sprendimą dažnai tenka leistis ir į kompromisus – kainos, kokybės, vietos ar patogumo atžvilgiu. Šią problemos sprendimą siūlo verslo parkų tinklas „NordSpace“. Skandinavijos šalyse itin populiarią multifunkcinių išmaniųjų erdvių nuomos koncepciją jie pristato Lietuvos rinkai.

Vienas tokių centrų jau atvėrė duris ir Kaune. Pirmieji verslo loftai, suteikiantys galimybę po vienu stogu turėti sandėlį, ofisą, ekspozicines patalpas, erdves klientams, jau laukia nuomininkų Marvelės g. 108. 

Optimali kvadratūra ir valdymas programėle

Įprasta, jog rinkoje siūlomos skirtingos paskirties komercinės patalpos: biuro, sandėliavimo, dirbtuvių, serviso, garažo ar kitos. Negana to, jos dažniausiai būna dar ir skirtingose lokacijose: sandėliai – už miesto, prekybinės patalpos – prekybos centre, o biuras – dar kitoje vietoje. Naujosios „NordSpace“ erdvės sukurtos taip, jog nuomininkai itin lengvai jas galėtų adaptuoti visoms savo versle vykdomoms operacijoms.

„Įmonėms siūlome nedideles, nuo 40 iki 80 kvadratinių metrų siekiančias lofto tipo erdves su pilnu moderniu įrengimu, aukštomis lubomis, dienos šviesai pralaidžiais vartais, patogiu privažiavimu lengvam prekių iškrovimui bei per dalį patalpos įrengta antresole. Kuo ji naudinga nuomininkams? Pirmajame aukšte nuomininkai gali įsirengti sandėlį, dirbtuves, ekspoziciją ar net servisą, o antrajame – įsikurti biuro erdvę vadybininkui ar visai administracijai. Tokiu būdu smulkiesiems verslams nebereikia nuomotis kelių skirtingų patalpų administravimui, pardavimui ir sandėliavimui, taip sutaupant tiek laiko, tiek finansinių resursų“, – privalumus pristato „NordSpace“ nuomininkų globėja ir pardavimų vadovė Indrė Šeibokienė.

Kitas šios koncepcijos patalpų išskirtinumas – išmanumas. Kiekviena erdvė gali būti visapusiškai valdoma bei stebima per nuotolį, o tam nuomininkui pakanka parsisiųsti specialią „NordSpace“ programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.

„Jei kurjeris atveža prekes ar atvyksta jų atsiimti, patalpų valdytojui visai nebūtina būti vietoje. Programėlės pagalba jis gali stebėti visą erdvę ir jos prieigas. Įsitikinęs, jog atvyko reikiamas asmuo, vieno mygtuko pagalba nuomininkas gali atverti vartus arba atidaryti duris, o trečiajam asmeniui atlikus reikiamus darbus – uždaryti ir priduoti signalizaciją. Visa tai gali įvykti net nepertraukus svarbaus verslo susitikimo“, – pažymi I. Šeibokienė.

Taip pat aplikacijoje galima matyti ir visą patalpų apskaitą, kuri kiekvienai erdvei yra individuali, stebėti patalpos temperatūrą, kas tam tikrų rūšių verslams, kaip gėlių, daržovių medicinos ar kitų produktų prekybai yra kritiškai svarbu, apmokėti sąskaitas, reguliuoti šildymą bei šaldymą, įjungti ar išjungti šviesas, atlikti kitus veiksmus. Net ir išvykus atostogų, verslo vadovas turi galimybę priimti siuntas ar stebėti kada darbuotojai atvyko bei išvyko iš darbo. 

Visose patalpose yra atvestos ir nuotekos, nubėgimo trapas, elektra, vanduo, įrengti kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai. Verslo parke bus integruotos ir saulės elektrinės bei kiti tvarūs, aplinkai draugiški sprendimai.

Tiek verslui, tiek pomėgiams

Nuomininkų patogumui „NordSpace“ komanda pasirūpina ir bendrųjų erdvių bei aplinkos priežiūra. 

„Mūsų tikslas – užtikrinti maksimalų patogumą nuomininkui, taip leidžiant jam susikoncentruoti tik į verslo valdymui reikalingus darbus. Dėl šios priežasties visi mūsų objektai statomi tik greta pagrindinių kelių ar aplinkkelių, garantuojančių greitą susisiekimą su skirtingais miesto rajonais. O nuomodamasis patalpas verslas gauna ir visapusiškai išvystytą infrastruktūrą: asfaltuotą privažiavimą, trinkelėmis grįstą aikštelę, pastato apšvietimą, bendrą prižiūrimą tualetą bei beveik visą parą teikiamą pagalbą, susijusia tiek su patalpų priežiūra, tiek norint išsakyti savo mintis, pastebėjimus ar tiesiog pasikonsultuoti. Pavyzdžiui, užklupus dideliam snygiui verslo vadovui jau nereikės rūpintis, kaip prekėms patekti į patalpas – sniego kasimu pasirūpinsime mes. O pasigedęs papildomų paslaugų ar patogumų, drąsiai gali skambinti ir šį poreikį mums išsakyti“, – sako I. Šeibokienė. 

Nedidelė kvadratūra, patogus išplanavimas bei pažangūs sprendimai multifunkcines „NordSpace“ erdves paverčia patogiomis beveik visiems verslams. Vilniuje jau sėkmingai išnuomotuose objektuose veikia dešimtys skirtingų įmonių, teikiančių itin įvairaus spektro paslaugas – nuo automobilių servisų, apdailos ar pardavimo iki užuolaidų bei rūbų siuvimo, nuo elektroninės, statybų, daržovių ir kitos prekybos iki įvairių rūšių gamybos ir net maisto bei aptarnavimo paslaugų. 

„Mūsų patalpas klientai renkasi ne tik darbui, bet ir hobiams. Jos jau tapo sprendimu ieškantiems, kur saugiai žiemai perkelti savo katerius, kaitus, įrengti sportinio automobilio garažą, sporto erdvę ar tiesiog neutralią draugų laisvalaikio praleidimo vietą, prie kurios prieigą turėtų visi. Nesvarbu, kokių poreikių ar idėjų turite, esame beveik tikri, kad „NordSpace“ gali tapti namais visoms joms“, – šypsosi „NordSpace“ atstovė.

Nuo apžiūros iki įsikūrimo – pusvalandis

Skelbiama, jog „NordSpace“ verslo parkas Kaune – oficialiai pabaigtas ir pirmieji nuomininkai jau pradeda įsikūrimo darbus. I. Šeibokienės teigimu, išmaniųjų technologijų pagalba patalpų apžiūrą galima suplanuoti vos per 5-10 minučių, o nuo sprendimo iki sutarties sudarymo ir įsikėlimo į patalpas gali praeiti vos pusvalandis.

„Įprastai minimalus nuomos terminas – 36 mėnesiai, tačiau augant poreikiams nuomininkai iš esamų patalpų gali persikelti į didesnes (ar mažesnes) arba prie esamų prijungti dar vienas. Tai įmonėms netgi suteikia daugiau lankstumo. Pavyzdžiui, vienoje patalpoje gali vykti sandėliavimas, palaikant žemesnę vidaus temperatūrą, o kitoje – ekspozicija ir administraciniai procesai, palaikant komfortiškesnes vidaus sąlygas darbuotojams bei klientams“, – sako I. Šeibokienė.

Lietuvos rinkoje „NordSpace“ veikia nuo 2022-ųjų vasaros. Per šį laiką atverti keturi verslo parkai Vilniuje bei po vieną Kaune ir Klaipėdoje. Įmonė jau planuoja tolimesnę plėtrą didžiuosiuose šalies miestuose bei kaimyninėse Latvijoje ir Lenkijoje. 

Pirmam mėnesiui  taikome 50% nuolaidą nuomai.
Sau tinkamą boksą pasirinkti galite čia: Nordspace - Erdvės

Susisiekite:
+370 615 95700
info@nordspace.lt
Marvelės g. 108, Kaunas